ÚVODPROGRAMAKTUALITYMAPAFOTKYARCHIVMÉDIAKONTAKTY
ÚVODPROGRAMAKTUALITYMAPAARCHIVMEDIAFOTKYKONTAKTYČtvrtek - 22. 6. 2017   až   Neděle - 25. 6. 2017

United Colours 750 F≈M (II. část)

Místo konání: Nájezd na Hlavní třídu (hala Polárka)

Druh akce: Výstava | Street Art

Pořadatel: Kultura F≈M (info: tel.: 773 788 650, email: kulturafm@kulturafm.cz, web: www.kulturafm.cz)

United Colours Street art festival již 9 let mění zpustlý veřejný prostor v barevné street-art galerie na celé Severní Moravě. Díky městu Frýdek≈Místek, které slaví 750 let, se letos můžete těšit na několik dílů našeho festivalu.

Další část letošního street art a graffiti festivalu doplňuje program Sweetsen festu a je v jeho bezprostřední blízkosti. Pozvaní umělci budou malovat na nájezd a sloupy u haly Polárka. V akci uvidíte 3 čechy a 3 rakušany. Tentokráte je připraven i doprovodný program: hudba, občerstvení a aktivity pro děti včetně kreativního workshopu. Půjde o organizované malování na plot ohraničující bývalé ředitelství Slezanu.

Na realizaci festivalu se podílí Město Frýdek≈Místek, Kultura F≈M a Khoma.cz. Svou podstatnou úlohu zde hrají také Technické služby města Frýdek≈Místek, Frýdecká skládka, společnost HET, firma UMYJEMTO.CZ a SLEZAN Frýdek-Místek a. s.

Malby budou vznikat průběžně během celého konání akce. Přijďte se podívat. Pro více informací můžete volat přímo spoluorganizátorovi akce:

Khoma – tel: + 420 776 182 810


Přesný program bude upřesněn.

Vstup ZDARMAÚVODAKTUALITYPROGRAMMAPAFOTKYHISTORIEMÉDIAKONTAKTY


© 2017 KulturaFM | Všechna práva vyhrazena.